Dom w czereśniowym sadzie – Trzebnica ul. Okulickiego.

Skontaktuj się z nami

napisz w sprawie nieruchomości

Dom w Trzebnicy – Czereśniowy sad - zapowiedź oferty

Zapowiedź oferty

Prawie 140 m.kw dom z użytkowym poddaszem łączy elementy zarówno nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury. Dom będzie świetną propozycją dla 4-5-osobowej rodziny, preferującej klasyczne rozwiązania. Atutem projektu jest między innymi wysoki poziom energooszczędności, osiągnięty dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii ocieplania.

Prostota i wielowymiarowość w jednym
Mimo, dom został zaprojektowany na planie prostokąta, jego bryła ma dość skomplikowany, interesujący kształt – a wszystko za sprawą wykuszu, który zwieńcza frontową elewację pięknym balkonem, tworzącym jednocześnie podcień wejścia głównego. Kolejny balkon znajdziemy z drugiej strony domu. Aranżację zewnętrzną urozmaicają drewniane panele w naturalnym odcieniu i jasnoszara dachówka ceramiczna. Projekt domu jednorodzinnego będzie świetnie komponował się z otoczeniem trzebnickich wzgórz i sadów a jego lokalizacja w prestiżowej, nowej dzielnicy łaczy w sobie bliskość centrum i rozkoszowanie się naturalnym otoczeniem. Relaks i funkcjonalność..
Przytulne i praktyczne wnętrza

Po wejściu do domu znajdziemy się w praktycznym przedsionku, w którym bez problemu zmieszczą się pojemne szafy na ubrania. Został on połączony z jednostanowiskowym garażem, a ten z kolei – z kotłownią. Rozległy hol prowadzi do salonu, gdzie z radością odkryjemy odpowiedni zasób przestrzeni na wygodną kanapę, stolik kawowy i telewizor. Dopełnieniem strefy dziennej jest kącik jadalniany usytuowany przy oknach. Architekt zaproponował zlokalizowanie tuż obok salonu kuchni, co umożliwia otwarcie przestrzeni i cieszenie się towarzystwem podczas przygotowywania posiłków.

A oprócz tego…
Na parterze zaprojektowano także ogólnodostępną łazienkę oraz dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję sypialni albo gabinetu. A co kryje się na poddaszu? Znajdziemy na nim trzy sypialnie Sypialnia gospodarzy ma dodatkowo dostęp do własnej łazienki oraz balkonu. Uzupełnienie programu użytkowego poddasza stanowi ogólnodostępna łazienka. Wszystkie pokoje w projekcie są bardzo przestronne i optymalnie.

Szczegóły oferty wkrótce 

Lokalizacja

Napisz do nas